Reserveren? 0900-7771117 (lokaal tarief) 
Nederlandse website English website Deutsche website
Aankomst
Aantal nachten
Volw.
Kind.
Kamers
Bedrijfscode
Boek nu!
 
 

Contact

Voor reserveringen, groepsaanvragen en informatie kunt u direct contact opnemen met het desbetreffende hotel. Hieronder vindt u de contactgegevens van de hotels in de Stad, hotels op de Wadden en overige contactgegevens.

 

AMSTERDAM

WestCord Art Hotel Amsterdam
Spaarndammerdijk 302 | 1013 ZX  Amsterdam
Tel.: 020-4109670 | Fax: 020-6810802
Reserveringen: 020-4109671
art@westcordhotels.nl

WestCord Fashion Hotel Amsterdam
Hendrikje Stoffelsstraat 1 | 1058 GC Amsterdam
Tel.: 020-8100800 | Fax: 020-8100801
Reserveringen: 020-8100810
fashion@westcordhotels.nl

WestCord City Centre Hotel Amsterdam
Nieuwezijds Voorburgwal 50 | 1012 SC Amsterdam
Tel.: 020-4220011 | Fax: 020-3206286
 res.city@westcordhotels.nl

Reisinformatie Amsterdam

ROTTERDAM

Hotel New York
Koninginnenhoofd 1 | 3072 AD  Rotterdam
Tel.: 010-4390500 | Fax: 010-4842701
Reserveringen: 010-4390555
info@hotelnewyork.nl | www.hotelnewyork.nl 

Het ss Rotterdam
3e Katendrechtsehoofd 25 I 3072 AM Rotterdam 
Tel: +31 10 297 30 90 
info@ssrotterdam-hotel.nl | www.ssrotterdam.nl

Reisinformatie Rotterdam

LEEUWARDEN

WestCord WTC Hotel Leeuwarden
Heliconweg 52 | 8914 AT Leeuwarden
Tel.: 058-2334900 | Fax: 058-2334901
leeuwarden@westcordhotels.nl

Reisinformatie Leeuwarden

DELFT

WestCord Hotel Delft
Olof Palmestraat 2 | 2616 LM Delft
Tel.: 015-8889010 | Fax: 015-8889011
delft@westcordhotels.nl

Reisinformatie Delft

VLIELAND

WestCord Hotel De Wadden
Dorpsstraat 61 | 8899 AD  Vlieland
Tel.: 0562-452626 | Fax: 0562-452623
dewadden@westcordhotels.nl

WestCord Strandhotel Seeduyn
Badweg 3 | 8899 BV  Vlieland
Tel.: 0562-451577 | Fax: 0562-451115
Reserveringen: 0562-451560
seeduyn@westcordhotels.nl

WestCord Residentie Vlierijck
Willem de Vlaminghweg 2 | 8899 AV  Vlieland
Telefoon : 0562-453840 | Fax: 0562-452691
vlierijck@westcordhotels.nl

Reisinformatie Vlieland

TERSCHELLING

WestCord Hotel Schylge
Burg. Van Heusdenweg 37 | 8881 ED  West-Terschelling
Tel.: 0562-442233 | Fax: 0562-442800
Reserveringen: 0562-442111
schylge@westcordhotels.nl

WestCord Residentie Boschrijck
Sportlaan 5 | 8881 EP  West-Terschelling
Tel.: 0562-443055 | Fax: 0562-442755
Reserveringen: 0562-443311
boschrijck@westcordhotels.nl

Reisinformatie Terschelling

AMELAND

WestCord Hotel Noordsee
Strandweg 42 | 9163 GN  Nes Ameland
Tel.: 0519-546654 | Fax: 0519-546700
Reserveringen: 0519-546600
noordsee@westcordhotels.nl

Reisinformatie Ameland

DE VELUWE

WestCord Hotel De Veluwe
Oud Milligenseweg 62 | 3886 MJ Garderen 
Tel: + 31 (0)577 461 951 | Fax: + 31 (0)577 462 358
Reserveringen: + 31 (0)577 461 951
info@westcordhoteldeveluwe.nl

Reisinformatie Garderen

SALLAND

WestCord Hotel Salland 
Zwolsestraat 63-E 8 | 8101 AB Raalte 
Tel: +31 (0)572 353 552 
Reserveringen: + 31 (0)572 353 552 
info@westcordhotelsalland.nl

Reisinformatie Raalte

Voor contact met de directie kunt u bellen met het hoofdkantoor in Harlingen. Onze Sales afdeling in Amsterdam is bereikbaar voor corporate prijsafspraken en algemene vragen over WestCord Hotels.

Hoofdkantoor WestCord Hotels
Achlumerdijk 133  | 8862 AL  Harlingen
Tel.:0517-432040 |Fax: 0517-434549

Sales afdeling WestCord Hotels
Hendrikje Stoffelsstraat 1 | 1058 GC Amsterdam
Tel.: 020-8100819 | Fax: 020-8100801
sales@westcordhotels.nl


OVERIGE BEDRIJVEN

Island Events
Achlumerdijk 133 | 8862 AL Harlingen
Tel.: 0517-434566 | Fax: 0517-434549
info@islandevents.nl | www.islandevents.nl

WestCrew Horeca Personeelsbemiddeling
Heliconweg 52 | 8914 AT Leeuwarden
Tel.: 058-2168171 | Fax: 058-2137351
info@westcrew.nl | www.westcrew.nl

Bedrijfsnaam:
Aanhef:
Voorletters:
Naam:
Adres:
Postcode:
Plaatsnaam:
Provincie:
Land:
 
Telefoon:
Email:
 
Hotel:
Opmerking / vraag:
 
 
Meld u aan voor de nieuwsbrief en ontvang tweewekelijks de leukste arrangementen en beste aanbiedingen van onze hotels op de Waddeneilanden en in de stad. En blijf op de hoogte van het nieuws rondom onze hotels!


Volg ons op:
Word vriend op facebook! Volg ons op twitter! Bezoek onze youtube pagina.