Appartement vergelijkbaar met vakantiehuisje of -bungalow
De appartementen hebben separate slaapkamers en een badkamer met apart toilet. De ruime zitkamer is comfortabel en heeft een compleet ingerichte keuken met vaatwasser en magnetron. Vergelijkbaar dus met een vakantiehuisje of -bungalow, maar mét de faciliteiten en service van een 4-sterrenhotel!
Een Appartement op Terschelling is boekbaar vanaf 2 nachten. Bekijk ook onderstaande voordelige verblijfsmogelijkheden met korting in een Appartement op Terschelling.
Bespaarop de normale prijs van een Appartement op Terschelling:
RESIDENTIE BOSCHRIJCK op Terschelling ligt in de bossen van West-Terschelling. Rustig gelegen maar toch heel dicht bij het dorp. Het hotel ademt een relaxte eilandatmosfeer en biedt vele verblijfsmogelijkheden. Fietsend door de bossen van Terschelling rijdt u zo naar het strand. Een tropisch zwemparadijs ligt naast WestCord Residentie Boschrijck en tennisbanen liggen vlakbij. Tijdens de vakantieperioden zijn er leuke en spannende activiteiten voor Kids & Teens. Voorwaarden Appartement op Terschelling